Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu

Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu
Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu 0Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu 1Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu 2Laucienes sporta centrā 12.oktobrī aizvadīts Volejbola 3+1 2.posms ar lielāko dalībnieku skaitu 3

12. oktobrī Talsu novada Laucienes pagasta Sporta centrā “Lauciene” tika aizvadīts “Laucienes Kauss 2017/2018” 3+1 volejbola 2.posms. Savu dalību pieteica dalībnieki kur varēja nokomplektēt 11.komandas, un tas ir lielākais komandu skaits visa šā turnīra pastāvēšanas laikā. Turnīrs iesāk savu 4. sezonu, kā apmeklētība liecina, tas uzņem apgriezienus. Kā jau ierasts komandas noteica ar lozēšanu, un kā vienmēr par uzvarētājiem varēja kļūt ik viena komanda, jo visas komandas bija salozējušās līdzvērtīgi. Šajā posmā uzvarēja sīvās cīņāsIlze Trubača, Kārlis Pētersons, Aleksis Dēvits un Agnis Krumiņs, 2.vietā -Laura Buraka, Rūdolfs Ozoliņš, Aļģis Tomsons un Niklāvs Aksels Balmanis, 3.vietā -Līga Čabaja, Klāvs Muižnieks, Miks Sidorenko un Valters Sidorenko.

Nākamais posms nenotiks 26.oktobrī, kā iepriekš bija plānots, bet gan 2.novembrī ! Atvainojos par sagādātajām neērtībām. Uz tikšanos pasākumā.

Sporta centra “Lauciene” vadītājs Normunds Krūze.