Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017"

Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017"
Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 0Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 1Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 2Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 3Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 4Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 5Noslēdzies pludmales volejbola turnīrs "Pļavu Kauss 2017" 6

Talsu novada Laucienes pagasta Pļavu sporta bāzē vasaras sākumā iesākās "Pļavu kauss" pludmales volejbola 18 sezona. Arī šajā sezonā turnīrs pulcināja daudzdalībnieku, jauniešu + iesācēju grupā cīnījās 44 dalībnieki , sieviešu grupā 24 dalībnieces, bet vīriešu grupās 30 dalībnieki. Šo noteikti nevaramvērtēt par apmeklētāko sezonu salīdzinot ar iepriekšējām sezonām, lai gan pludmales volejbols mūsu novadā ir gana populārs, un ir viens no vasaras populārākajiem sporta veidiem, ar ko nodarbojas dažāda vecuma aktīvisti, tomēr turnīros dalībnieku skaits nepieaug. Protams prieks par dalībniekiem, kuri neizlaida nevienu posmu, un neatlaidīgi cīnījās par katra posma uzvarām, unkopvērtējuma punktiem.

Noslēguma posma atbalstītājs -SIA "Kurlandauto" servisa īpašnieki- Uldis Tīdemanis un Āris Panižniks, kuri dāsni apbalvoja šā posma uzvarētājus, šie uzņēmēji atbalstīja arī citus turnīra posmus un pagasta sporta svētkus.

Jauniešu-iesācēju grupā 1. vietu ieguva - Gustavs Freimanis ar Raineru Leitartu, 2. vietā - Elviss Gribusts ar Tomu Krūzi, 3. vietā -Alvis Adiņš un Dāvis Gribusts.

Sieviešu grupā 1. vietu ieguva - Elza Ozoliņa ar Anitu Zeinmundi, 2. vietā - Anete Černuho un Krista Rozenberga, 3. vietā- Nikola Šakale un Anastasija Račkauska.

Vīriešugrupā - 1. vietu ieguva Māris Dinsbergs ar Niku Freimani,2.vietā –Sandijs Eglītis un Uldis Tīdemanis, 3.vietā - Aivars Maksimovs un Kārlis Švēde.

Kopvērtējuma uzvarētāji visās grupās.

Jauniešu-iesācēju grupā: 1.-2. vietā- Gustavs Freimanis un Rainers Leitarts ar 94 punktiem, 3. vietā Toms Krūze ar 88 punktiem, 4. vietā –Alvis Adiņš ar 70 punktiem,5.-6.vietu dalīja- Ulanta Ābola un Miķelis Ābols ar62 punktiem.

Sieviešu grupā: 1. vietā Nikola Šakale ar 88 punktiem, 2. vietā – Annemarija Timofejevaar 56 punktiem, 3.-4. vietu dalīja Agnese Kajaka ar Annu Lauri Krauzi ar 45 punktiem.

Vīriešu grupā 35+: 1. vietā- Uldis Tīdemanis ar 54 punktiem, 2. vietā Arvis Reinholds ar 48 punktiem, 3. vietā Sandijs Eglītis ar 38 punktiem.

Vīriešu grupā 45+: 1. vietā- Māris Dinsbergs ar 75 punktiem, 2. vietā- Normunds Krūze ar 68 punktiem, 3. vietā Armands Siņavskis ar 14 punktiem.

Vīru grupā 50+ : 1. vietā Miks Sidorenko ar 64 punktiem.

Turnīra absalūtajā kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Jānis Dzenis ar 84 punktiem, 2. vietā- Singurs Zariņš ar 81 punktiem, 3. vietā - Ģirts Vicinskis ar 78 punktiem, 4. vietā- Māris Dinsbergs ar 75 punktiem, 5. vietā -Normunds Krūze ar 68 punktiem, bet 6. vietā- Artūrs Pētersons ar 67 punktiem.

"Pļavu Kauss 2017" aizvadīts un liela pateicība pasākuma atbalstītājiem: Sandijam Eglītim "Hardy" , SIA "Kurlandauto"Uldim Tīdemanim un Ārim Panižnikam, veikalam "NIECIŅŠ" Gata Biezā ģimenei, sporta preču veikalam "Sporta Bode", Laucienes pagasta pārvaldei un Talsu novada pašvaldībai. Paldies visiem dalībniekiem par jauko, aktīvo laika pavadīšanu. Uz tikšanos nākamajos pasākumos.

Sporta centra „Lauciene " vadītājs

Normunds Krūze